Kitten

Strak en duurzaam afdichten, verlijmen en verbinden van o.a. beglazing is een essentieel onderdeel van het schildersvak. Voor diverse doeleinden biedt ProCoatings met haar leveranciers een oplossing voor elk afdichtings vraagstuk, van sanitair tot dilatatie.

Onze merken binnen de categorie: Kitten

Hercuseal
Soudal
Sika

Onze filialen:

Vergroothandel Procoatings Almere

Oliemolenstraat 73
1333 DB Almere
T: (036) 20 27 007
E: almere@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Rijswijk

Patrijsweg 28
2289 EX Rijswijk
T: (070) 319 11 30
E: rijswijk@procoatings.nl

Verfgroothandel ProCoatings Utrecht

Sterrebaam 2b
3542 DK Utrecht
T: (030) 231 21 84
E: utrecht@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Zoetermeer

Argonstraat 54
2718 SM Zoetermeer
T: (079) 890 9518
E: zoetermeer@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Zwaag

De Marowijne 21
1689 AR Zwaag
T: (0229) 29 91 15
E: zwaag@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Woerden

Botnische Golf 5
3446 CN Woerden
T: (0348) 72 60 80
E: woerden@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Volendam

Dieselstraat 2
1131 JZ Volendam
T: (0299) 32 43 61
E: volendam@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Utrecht

Sterrebaan 2b
3542 DK Utrecht
T: (030) 231 21 84
E: utrecht@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Rijswijk

Patrijsweg 28
2289 EX Rijswijk
T: (070) 319 11 30
E: rijswijk@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Purmerend

Netwerk 139
1446 WV Purmerend
T: (0299) 60 10 35
E: purmerend@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Oostzaan

Skoon 76
1511 HV Oostzaan
T: (075) 684 54 45
E: oostzaan@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Nieuwegein

Wijde Wade 7a
3439 NP Nieuwegein
T: (030) 267 25 72
E: nieuwegein@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Leiden

Rooseveltstraat 18m
2321 BM Leiden
T: (071) 531 01 11
E: leiden@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Leeuwarden

Jupiterweg 20
8938 AE Leeuwarden
T: (058) 303 04 60
E: leeuwarden@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Katwijk

Lageweg 18
2222 AG Katwijk
T: (071) 407 90 58
E: katwijk@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Hoogeveen

Industrieweg 1a
7903 AH Hoogeveen
T: (0528) 72 90 30
E: hoogeveen@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Hilversum

Nieuwe Havenweg 24b
1216 BT Hilversum
T: (035) 207 13 60
E: hilversum@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Heemskerk

De Trompet 1225
1967 DA Heemskerk
T: (0251) 71 30 28
E: heemskerk@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Haarlem Oost (Waarderpolder)

Mollerusweg 42-44
2031 BZ Haarlem
T: (023) 206 20 60
E: haarlem-o@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Haarlem West

Stephensonstraat 44
2014 KD Haarlem
T: (023) 524 10 30
E: haarlem-w@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Emmen

Jacob Le Mairestraat 255
7825 XE Emmen
T: (0591) 74 50 30
E: emmen@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Groningen

Jeverweg 1
9723 JE Groningen
T: (050) 305 00 50
E: groningen@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Eemnes

Vlierberg 13
3755 BS Eemnes
T: (035) 531 54 46
E: eemnes@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Drachten

De Hemmen 4
9206 AG Drachten
T: (0512) 74 80 30
E: drachten@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Den Haag

Zinkwerf 8-10
2544 EE Den Haag
T: (070) 309 62 22
E: denhaag@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Amstelveen/Uithoorn

Zijdelweg 19
1187 ZM Amstelveen
T: (0297) 52 40 48
E: amstelveen@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Amsterdam Zuidoost

Daniël Goedkoopstraat 21a
1096 BD Amsterdam
T: (020) 663 01 11
E: amsterdam-zo@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Amsterdam West

Contactweg 30d
1014 AN Amsterdam
T: (020) 400 32 57
E: amsterdam-w@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Alkmaar

Edisonweg 7 c/d
1821 BN Alkmaar
T: (072) 520 04 41
E: alkmaar@procoatings.nl
Plan uw route

Verfgroothandel ProCoatings Sneek

Klompenmakersstraat 5E
8601 WR Sneek
T: (0515) 740 250
E: sneek@procoatings.nl

Plan uw route

Professioneel technisch advies

Voor 10 uur besteld, dezelfde dag gratis geleverd op locatie

Breed assortiment direct uit voorraad leverbaar

28 verkooppunten